27 жовтня 2018 року відбудеться ІІІ Київський дитячо-юнацький форум М18 «Ми можемо більше!»

Форум відбувається за сприяння Київського міського голови В. Кличка в Київраді та КМДА за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Ви можете додати свої пропозиції до формування програми форуму та визначення ключових тем спілкування політиків з дітьми й молоддю М18, а також ви можете долучитися до мережі М18. Запрошуємо до обговорення на Фейсбук або надсилайте пропозиції на е-майл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ефективні методики розвитку громадянської компетентності та політичної обізнаності дітей і молоді М18 (молодших 18 років).

Таку назву мають семінари-тренінги для освітян, представників неформальної освіти чи громадських організацій, які займаються освітою для демократичного громадянства, політичною просвітою дітей і молоді. Учасники з різних регіонів України пройшли відкритий відбір і зустрінуться у трьох містах України:

Харків 11 – 12 травня, Черкаси 15 – 16 травня, Київ 17-18 травня.

Вони матимуть можливість ознайомитися з досвідом роботи мережі М18, підвищити професійну майстерність у роботі з дітьми і молоддю завдяки опануванню методиками, представленими у методичному посібнику з громадянської освіти та політичної просвіти «Ми можемо більше!» За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» та розширити мережу партнерства.

Методичний посібник розроблено міжнародними експертами в рамках однойменного проекту, що реалізується громадськими організаціями «Агенція розвитку освітньої політики», Україна та «DRA», Німеччина за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Цими матеріалами вільно можуть користуватися усі зацікавлені. Посилання для завантаження посібника: https://www.austausch.org/metodichnij-posibnik/

М18: молодіжні вибори в Грузії відбулися

Протягом 10 днів до парламентських виборів Грузії, організація СІКА у співпраці з регіональними організаціями провела молодіжні вибори М18. У імітованих молодіжних виборах взяли участь близько 3000 учнів з 25 шкіл Грузії. Вибори були проведені в 25 школах, у шести молодіжних організаціях і в п'яти громадських центрах Грузії. У містах Руставі, Горі і Каспі на вибори М18 спостерігав керівник проекту з Німеччини Роман Елснер.

29 жовтня відбудеться перший Київський дитячо-юнацький форум М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!».

Вперше двері Київської мерії відкриваються дітям і підліткам для відвертих діалогів з політиками, презентації й підтримці суспільно значущих дитячих і молодіжних проектів та ініціатив. Вхід вільний для усіх бажаючих. Детальніше

Триває визначення переможців конкурсу-огляду партиципативних проектів для дітей та молоді в Україні «Ми можемо більше! – Сприяння громадянській партиципації молоді в регіонах України, Росії і Грузії»

До 20 жовтня триває визначення переможців конкурсу-огляду партиципативних проектів для дітей та молоді в Україні «Ми можемо більше! – Сприяння громадянській партиципації молоді в регіонах України, Росії і Грузії».

Візьміть участь у визначенні переможців конкурсу-огляду партиципативних проектів для дітей та молоді в Україні. Перегляньте відеоролики та віддайте свій голос за один із них.

Дочірні категорії

Форум М18. Відеозвіт

Брошура

Broschuere MEHR BEWEGEN Umschlag

Go to top