Всеукраїнська імітаційна гра-вибори до Верховної Ради України
«Партія моєї мрії»,
26-27 жовтня 2018 р.

P1550978Наступного року в Україні відбудуться вибори Президента та Верховної Ради України. З кожними виборами ми пов’язуємо можливість змін на краще, дієвих реформ, зміцнення державності, миру і росту добробуту людей. Проте молоді люди ще й досі проявляють незначний інтерес до політики та участі у виборах. Наша спільна ціль – формування в дітей і молоді активної громадянської позиції і спроможності свідомо й відповідально робити вибір.

28 жовтня 2018 р. - рівно за рік до виборів до Верховної Ради України ми провели Всеукраїнську імітаційну гру «Партія моєї мрії» і спитали в дітей і молоді, молодших 18 років (М18), а якби вибори були сьогодні, за яку політичну силу віддали б свій голос М18?

Головна особливість виборів «Партія моєї мрії» в тому, що діти і молодь свій вибір робили не за назвою партії чи іменем її лідера. Назви партій були приховані за літерами (партія А, партія Б тощо). Дітям пропонували зробити свій вибір орієнтуючись на зміст передвиборчих партійних програм і обрати ту, що найбільше відповідає власним переконанням. Щоб зрозуміти сутність демократії, виборчого процесу та навчитися аналізувати політичні програми в навчальних закладах та осередках роботи з дітьми й молоддю пройдуть заняття й активності з політичної просвіти. Діти також мали можливість створити свої партії й написати передвиборчі програми, та внести їх у бюлетень для голосування.

Упродовж 19 жовтня - 15 листопада 2018 р. всі бажаючі М18 мали можливість прийти на імітовані виборчі дільниці, створені за їх участі в школі, клубі, бібліотеці тощо та зробили свій символічний вибір.

Нашою метою є привернення уваги дітей і молоді до суспільного життя, процесу свідомого вибору влади, долання стереотипів щодо політичної діяльності і як підсумок - формування громадянських та соціальних компетентностей. Наголошуємо, що це не політизація школи, а виховання активного та дієвого громадянина.

Всеукраїнська імітаційна гра «Партія моєї мрії» проводиться в рамках міжнародного проекту «За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці низки громадських організацій та закладів освіти.

 

Вибори мера Києва

СИНОПСИСИ ПРОГРАМ
КАНДИДАТІВ У МЕРИ КИЄВА

М18. СИНОПСИСИ ПРОГРАМ КАНДИДАТІВ У МЕРИ КИЄВА

СИНОПСИСИ ПРОГРАМ
КАНДИДАТІВ У МЕРИ КИЄВА для друку

М18. СИНОПСИСИ ПРОГРАМ КАНДИДАТІВ У МЕРИ КИЄВА

Голосуй за мера Києва Online

Go to top