Всеукраїнська імітаційна гра-моделювання дитячих виборів М18
«Я обираю Президента України!» розпочалася!

М18. Вибори Президента15-23 березня 2019 р. проходитимуть Вибори для дітей і молоді М18 і голосування за кандидатуру Президента України! Вибори М18 відбудуться в рамках Всеукраїнської імітаційної гри-моделювання президентських виборів «Я обираю Президента України!».

Чергові демократичні вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року. З кожними виборами ми пов’язуємо надії на кращі зміни – верховенство закону, зростання добробуту людей, знищення корупції і досягнення миру в країні. Демократичні вибори означають значну кількість кандидатів, які дають привабливі передвиборчі обіцянки, пропонують різні вектори розвитку країни. Як зробити свій вибір? Діти і молодь, молодші 18 років (М18) ще не мають права виборчого голосу, але це не означає, що в них немає власної думки. Вони вже є громадянами України!

Головна мета проекту з громадянської освіти і політичної просвіти «М18 – ми можемо більше!» – виховання демократичного громадянства в дітей і молоді, формування критичного мислення, прояв активної громадянської позиції і спроможності свідомо й відповідально робити свій вибір у житті. Саме тому ми впроваджуємо в Україні Вибори для дітей і молоді, молодших 18 років – М18!

Головна особливість виборів «Я обираю Президента України!» в тому, що діти і молодь свій вибір робитимуть не за іменем кандидата в Президенти. Дітям пропонується зробити свій вибір орієнтуючись на зміст передвиборчих програм кандидатів у Президенти і обрати ту, що найбільше відповідає власним переконанням. Імена Президентів будуть приховані за літерами (Кандидат А, Кандидат Б тощо). Щоб зрозуміти сутність демократії, виборчого процесу та навчитися аналізувати передвиборчі програми в закладах освіти та осередках роботи з дітьми й молоддю мають бути організовані заняття й активності з політичної просвіти.

Упродовж 15-23 березня 2019 р. усі бажаючі М18 зможуть прийти на імітовані виборчі дільниці, які будуть створені за їх участі в школі, клубі, бібліотеці тощо та зробити свій символічний вибір у визначений закладом День голосування.

Нашою метою є привернення уваги дітей і молоді до суспільного життя, процесу свідомого вибору влади, долання стереотипів щодо політичної діяльності і як підсумок - формування громадянських та соціальних компетентностей. Наголошуємо, що це не політизація школи, а виховання активного та дієвого громадянина.

Всеукраїнська імітаційна гра «Я обираю Президента України!» проводиться в рамках проекту з громадянської освіти та політичної просвіти дітей і молоді «М18 - Ми можемо більше!» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці низки громадських організацій та закладів освіти України.

Зареєструватися для участі в Виборах М18

 

Вибори мера Києва

СИНОПСИСИ ПРОГРАМ
КАНДИДАТІВ У МЕРИ КИЄВА

М18. СИНОПСИСИ ПРОГРАМ КАНДИДАТІВ У МЕРИ КИЄВА

СИНОПСИСИ ПРОГРАМ
КАНДИДАТІВ У МЕРИ КИЄВА для друку

М18. СИНОПСИСИ ПРОГРАМ КАНДИДАТІВ У МЕРИ КИЄВА

Голосуй за мера Києва Online

Go to top