ЖИТОМИРСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФОРУМ
«М18: ШЛЯХИ СТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ГРОМАДЯНИНА»
6 ГРУДНЯ 2019 р.

Житомирський регіональний дитячо-юнацький форум «М18: шляхи становлення відповідального громадянина»

Житомирський регіональний дитячо-юнацький форум «М18: шляхи становлення відповідального громадянина» – це громадсько-освітній проект партиципації дітей і молоді та формування їх активної громадянської позиції завдяки діалогам з політиками й владою, презентації й підтримці суспільно значущих дитячих і молодіжних проектів та ініціатив.

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА ФОРУМУ

6 грудня 2019 року Житомирський регіональний дитячо-юнацький форум «М18: шляхи становлення відповідального громадянина» збирає активних дітей і молодь області! «Ми – громадяни Житомирщини! Ми хочемо і можемо впливати на її сьогодення й майбутнє».

Форум – це відкритий захід і всі бажаючі можуть узяти участь: діти і молодь, молодіжні організації, делегації загальноосвітніх закладів, депутати, представники влади, громад та громадських організацій, бізнесу, ЗМІ, освітяни, батьки.

Ліцеїсти комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради були учасниками дитячо-юнацьких форумів у нашій столиці:

  • 29 жовтня 2016 р. в Київській міській раді (Київській міській державній адміністрації) на першому форумі «М18 – Ми можемо більше!», участь в якому взяло понад 2 тисячі дітей;
  • 12 листопада 2017 р. в Київській міській раді (Київській міській державній адміністрації;
  • 28 жовтня 2018 р. на ІІІ Київському форумі «М18 – Ми можемо більше!», який пройшов в приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва.

Мета Форуму:

  • створити на базі комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради комунікативну платформу для зустрічі молоді, якій ще нема 18 років, з представниками державної політики, депутатами, державними службовцями, громадськими діячами, активними громадянами, для спільного обговорення молодіжних проблем і пошуку шляхів їх вирішення;
  • підвищити рівень обізнаності учнів щодо діяльності місцевого самоврядування, в межах децентралізації і рівня мотивації до участі в політичному та культурному житті громади, міста, держави;
  • залучити депутатів, інших політиків, громадських діячів, експертів у різних галузях до діалогу з дітьми і молоддю не як з школярами, а як з громадянами;
  • поширювати кращі методи і форми роботи з дітьми і молоддю для формування їхньої активної громадянської позиції;
  • презентувати можливості різних організацій та установ щодо підтримки й розвитку дитячих і молодіжних проектів
  • зміцнювати й розширювати мережу партнерства М18.

Дата і час проведення: 6 грудня 2019 р. 10.00 -16.00

Місце проведення: Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей.

Учасники форуму: діти і молодь, молодіжні організації, школи, депутати Ірпінської міської ради, представники влади, бізнесу, ЗМІ, освітяни, батьки, всі бажаючі.

Кількість очікуваних учасників: до 500 осіб упродовж дня.

Участь у форумі безкоштовна.

Усі функції модераторів і організаторів груп виконують учні та молодь.

Контактні особи:

Корінна Людмила Віталіївна – координатор міжнародного проекту «Ми можемо більше! - За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» у Житомирській області, директор ліцею-інтернату, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, доцент. Тел.+380673572527.

Преснякова Наталія Петрівна – координатор міжнародного проекту «Ми можемо більше! - За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» у ліцеї-інтернаті, учитель історії, правознавства та громадянської освіти. Тел.+380965460681.

*Форум М18 організовується з використанням формату «Berliner JugendForum», який проходить щорічно в Парламенті Берліну.

Go to top