Протягом суботи, 17 жовтня 2015 р. з 10.00 до 14.00, діти і молодь менше 18 років мали змогу обрати власного мера шляхом імітації виборів і процесу голосування.

Усі 20 виборчих дільниць мали всю необхідну виборчу документацією (виборчі урни, кабіни для голосування, бюлетені, протоколи комісії, інформаційні матеріали про кандидатів тощо).

Перед відкриттям дільниці члени виборчої комісії давали присягу члена шкільної дільничної виборчої комісії та, щоб уникнути різних маніпуляцій навколо М18, прийняли рішення про широке оприлюднення результатів виборів М18 лише після того, як пройдуть офіційні вибори 25 жовтня 2015.

Юні виборці перед голосуванням могли ознайомитися з інформацією про всіх кандидатів на інформаційних стендах, уважно вивчити передвиборчі програми. На жаль, не всі кандидати в мери їх мали. Тому вибір було зробити дуже непросто. Проте учасники з великим інтересом вивчали програми кандидатів, задавали питання дорослим і жваво обговорювали один з одним обіцянки політиків і робили прогнози щодо результатів дитячих виборів. Також вони могли висловити свої побажання і запити до майбутнього мера, записуючи їх на загальному стенді або окремих постерах.

Усі виборці проходили процедуру реєстрації, отримували «виборчий бюлетень», який максимально повторював реальний, а в кабіні для голосування визначалися, кому віддати свій голос. Після цього кожен учасник опускав бюлетень у виборчу урну.

На виборчих дільницях також було досить багато батьків, представників громадських організацій, які долучилися до організації дозвілля виборців.

 

Google Photo

Go to top