Хто має право голосу на М18 виборах?

Діти і молодь, кожен, хто не досягнув 18-ти років. Межа мінімального віку, при якому можна проголосувати, не встановлюється.
Для того, щоб проголосувати, вони повинні відвідати вебсайт http://www.m18.org.ua і вибрати виборчу дільницю, на яку вони хочуть піти, або, вони можуть проголосувати на виборчій дільниці в своїй школі, якщо вона є.

Хто є організаторами М18?

М18 в Україні ініційована громадською організацією «Агенція розвитку освітньої політики» та загальноосвітнім навчальним закладом «Київський ліцей бізнесу» і проводиться в Україні за допомогою мережі М18, яка складається з державних і громадських прихильників ідеї М18. Це навчальні заклади, громадські організації, серед яких більшість молодіжних, орагнів місцевого самоврядування та ЗМІ. У кожному регіоні чи населеному пункті можуть бути свої організатори, які приєднуються до національної мережі М18.

Чи є нижня вікова межа для голосування в цьому проекті?

Так і ні. М18 є проектом з громадянської освіти. Ми хочемо об'єднати молодих людей і наблизити їх до політики і виборів. У той же час, ми хочемо інформувати громадськість про те, що діти і молоді люди мають право голосу і повинні бути почутими. Ми хочемо довести, що молоді люди здатні сформулювати цей голос грамотно, якщо вони отримують достатньо знань з громадянської освіти. Однак, ми не обговорюємо певного віку, в якому діти можуть голосувати. Завдяки цьому проекту ми хочемо зібрати досвід по всій країні і продовжувати обговорювати цю тему з різними цільовими групами.

Як М18 фінансується?

М18 підтримується завдяки прихильності організацій, які беруть участь у проекті, та волонтерській підтримці активістів громадянського суспільства. Державного та політичного фінансування М18 не має. Окремі навчальні заклади, що виявили бажання стати «виборчими дільницями» інвестують свої власні ресурси для реалізації М18.

facebook

Go to top