Методичний посібник з громадянської освіти та політичної просвіти «За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» доступний он лайн 4 мовами!

Посібник розроблено командою експертів з Німеччини та України, Грузії і Росії в рамках однойменного проекту «Ми можемо більше! За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.

У посібнику зібрані найдієвіші методики, які автори об’єднали в три розділи: «Вчимося грамотно вибирати владу», «Впливаємо на прийняття рішень і відстоюємо інтереси суспільства», «Вдосконалюємо себе». Це практико орієнтовані заняття-зустрічі, спрямовані на формування громадянських компетентностей у дітей і молоді, менших 18 років, на залучення М18 до суспільного життя на місцевому і регіональному рівнях, на прояв активної громадянської позиції, подолання стереотипів і побудову мирного та міжкультурного діалогу.

Посібником або окремими його методиками можуть скористатися як учителів під час навчальних і позакласних занять, так і представники неформальної освіти чи громадських організацій, які займаються освітою для демократичного громадянства та освітою з прав людини, політичною просвітою дітей і молоді.

До 30 квітня 2018 р. триває пілотна апробація посібника в українських навчальних закладах і мережі М18. Цими матеріалами вільно можуть користуватися усі зацікавлені. Посилання для завантаження: https://austausch.org/files/DRA/Publikationen/Mehr bewegen/MB_Methodenbuch_UA.pdf

Будемо вдячні за коментарі та пропозиції, які просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

facebook

Go to top